Тренування в нашому клубі проходять в безпечній, веселій та активній атмосфері. Все починається з загально розвиваючих вправ на основі ігор. Наша концепція полягає в тому, щоб навчитися карате через гру.

IMG_8434 IMG_8813 IMG_8484

Тільки після того як дитина освоїла загальні основи координації рухів, можна переходити до складних технічних елементів, ударів, блоків, серій ударів.
Наш підхід комплексний, ми розвиваємо різні сторони талантів наших учнів, даємо проявити себе, розкрити потенціал.
Наша авторська програма  допомагає комплексно розвивати в дітях координацію рухів, спритність, швидкість, силу, витривалість, вчить ефективну бойову систему від основ – до високого професійного рівня.
А також ми велику увагу приділяємо розумовим та вольовим якостям маленьких спортсменів, вони стають самостійнішими, відповідальнішими і, головне, впевненішими у собі, починають краще вчитись.

slide4IMG_8735IMG_8641

Вікові категоріЇ

Діти 4-6 років

Основне завдання в групах  малюків  – безпечне та дружнє середовище. 70 – 80% всього тренувального часу проходить в активних іграх, що розвивають загальну координацію, командний дух, загальну культуру рухів. Ця програма буде складатися спеціально для дітей 4-6 років і акцентує увагу на базових навиках карате, концентрації уваги, взаємодії з іншими дітьми та дорослими.

Діти 7-10 років

Основне завдання в групах підростаючих спортсменів – гармонійний та всебічний розвиток, особливо з акцентом на поєднання фізичної роботи з морально-психологічною. В основному тренування проводяться в ігровому режимі для того, щоб спочатку розвивати загальну координацію рухів в легкій та дружній атмосфері, згодом починається складніша технічна робота. З ростом навантажень (це відбувається плавно) діти вчаться долати труднощі, працювати в команді, стають уважнішими, відповідальнішими.

Діти 10-13 років

Основне завдання в групах підліткових спортсменів  – активний різносторонній розвиток фізичних та морально – вольових якостей. Діти вчаться ставити цілі і добиватись їх, вчаться наполегливості, терпеливості, поваги, ввічливості. Основне, що отримують діти, вивчаючи бойові мистецтва – це впевненість в собі, це допомагає їм почувати себе комфортно в будь-якому колективі.
Спортсмени вивчають складні прийоми, комбінації, освоюють основні принципи ведення поєдинку, але разом з тим отримують пояснення про доцільність використання сили, моделі поведінки в екстремальних ситуаціях.
Велика частина тренування проходить в ігровому режимі, де карате вивчається в безпечній та цікавій атмосфері.

13-18 років

Основне завдання в юнацьких групах – прив’язка до здорового способу життя та виявлення вже сформованих талантів,розвиток спортсменів для результатів на змаганнях різного рівня. Спортсмени вивчають складні прийоми, комбінації, освоюють принципи ведення поєдинку, але разом з тим отримують пояснення про доцільність використання сили, моделі поведінки в екстремальних ситуаціях. Велика частина тренування проходить в ігровому режимі, де карате вивчається в безпечній та цікавій атмосфері.

Зробіть дитині корисний подарунок, який дасть результати на все життя

Переваги

 • Круті тренери з великим досвідом
 • Власні розроблені програми тренувань, основною фішкою яких є вивчення карате через гру
 • Спеціально обладнаний, великий зал
 • Зал знаходиться в сучасному торговому комплексів самому центрі Сихова (сюди не страшно відпустити дитину саму)
 • Активне дозвілля – ми багато часу проводимо з дітьми поза межами залу-на змаганнях, зборах,майстер-класах, подорожах, в дружній та веселій атмосфері
 • Програма Анти Бик – вивчення основних правил поведінки в екстремальних ситуаціях та конфліктах.

Що дає

 • Концентрація
 • Впевненість
 • Дисципліна
 • Відповідальність
 • Самостійність

І це не пусті слова – це те що ми бачимо кожного дня на тренуваннях в наших дітях.

IMG_8449IMG_8888IMG_8792IMG_8385IMG_8958IMG_9011

Зверніть увагу !

Натисніть сюди, щоб записатись на тренування або дзвоніть за тел. 0931606669, 0988477380