1. Приходьте вчасно – потрібно приходити за 5-10 хвилин, щоб ви встигли підготуватись до тренування. Ви не зможете займатись, якщо пропустите розминку. Телефонуйте і попереджайте про вашу відсутність на тренуванні, щоб не втрачати заняття. Також потрібно записуватись на пробне тренування чи на відпрацювання.

2. Слідкуйте за особистими речима  – зберігайте свої речі в шафках, а також не забувайте їх в клубі. Ключі від шафок видаються в обмін на клубну карту.

3. Ніяких телефонних дзвінків, ніяких смс, а вперта робота над собою – тренування та зосередженість разом сприяють для досягнення хорошого результату.

Використання мобільних пристроїв заборонене під час  тренування, тому що це відволіче вас  та інших від роботи. Серйозна робота і фокус на результаті  повинні бути в клубі.  А також ніякого жалю до себе, тільки самовдосконалення.

4. Не приходьте на заняття голодними. Не забудьте поїсти за 2 години до заняття. До, під час та після заняття рекомендовано пити достатню кількість води.

5. При наявності певних протипоказань для занять фізичною культурою ви повинні надати виписку з медичного закладу з рекомендаціями лікуючого лікаря щодо можливих та допустимих фізичних навантажень під час тренувань.