Рибакова Ольга

Інструктор групових програм та персональний тренер
Напрямки:танцювальна аеробіка,функціональний тренінг, стретчінг,силові та аеробні програми (Body Shape, Step'n'sculpt)

Стати тренером Олю спонукало бажання поділитися досвідом. Адже проблему зайвої ваги вона відчула на собі: пройшла тяжкий шлях від гладкості до анорексичної худорлявості. За 6 років щоденної праці над собою Оля зрозуміла, що головне – це відчувати гармонію між своїм зовнішнім виглядом та внутрішнім наповненням, не зважати на суспільні вимоги та модні тенденції. У роботі з клієнтами для неї пріоритетним є результат з мінімальними часовими витратами. Якнайкраще цьому сприяє функціональний тренінг, під час якого задіюється і активізується щонайбільша кількість м’язів одночасно. Потребуючи великих енергозатрат, він є прекрасним засобом для схуднення та корекції фігури.
Оля завжди намагається зробити тренування не лише продуктивним, а й цікавим. Адже фітнес – це індустрія не лише здоров’я та краси, а й позитивного настрою. Дівчина впевнена, що заняття спортом не лише покращують фізичну форму, а й розвивають особистісні якості. Окрім фітнесу, вона захоплюється різними морально-етичними практиками. Любить проводити вільний час активно: сквош, бадмінтон, теніс, їзда на роликах, велосипеді, походи в гори.
Оля знає, що дискомфорт, викликаний фізичними вправами, в майбутньому дає гарний результат. Тому спонукає своїх клієнтів викладатися на повну і завжди бути у русі. Рух – це і є життя.

Написати тренеру: